Mercedes-Benz C-class viti 2008, E zezë, 2.2L, 204200km

Njoftime të tjera të ngjashme

E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
Makina esht ne gjendje shum te mi. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhu. Makines i jan hedh gomat e rej. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera Vlorë
E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic; 08/2006; 206.000km origjinale; jastek ajri me 3 pozicione; motor dhe kambio sport 7G; cruise control; xhama me nuance; drita xenon bi-xenon; pasqyra me va. Vlorë
Shes Mercedes benz c-class motori 220 naft ne gjendje shume te mir e sapo ardhur Vlorë
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
1€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95538
Modeli: C-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 204200 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
MERCEDES-BENZ C220 CDI-AVANTGARDE-E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA-TVSH E PAGUAR--KAMBIO AUTOMATIKE--KLIMA AUTOMATIKE 2-ZONA--XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE--SENSORE PARKIMI--SISTEMI""KEYLESS-GO" (apet dhe ndizet me shenjen e gishtit 'pa eles) - RADIO / CD / NAVI / GPS / AUX / USB / DVD / BLUETOOTH / MICRO SD/-- SEDILJE ME NGROHJE--NGJYRA E ZEZE METALIKE--TAPICERIA GRI LEKURE + COP-- DISQE ALUMINI 17--SENSORE SHIU DHE DRITASH--NAVIGATOR I MADH--SEDILJE ELEKTRIKE--TEMPOMAT-PILOT AUTOMATIK MULTIFUNKSION--KOMANDA NE TIMON--KOMPJUTER BORDI, AIRBAG-ABS-BAS-ES. MBYLLJE QENDRORE E INTEGRUAR--MAKINA DISPONON DY CELESA ORIGJINALE--KM ORIGJINALE ME GARANCI-TE GJITHA SHERBIMET E BERA- NUK KA NEVOJE PER ASGJE!! CEL: 0699316508

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.