Mercedes-Benz C-class viti 2006, E zezë, 204100km

Njoftime të tjera të ngjashme

E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic; 08/2006; 206.000km origjinale; jastek ajri me 3 pozicione; motor dhe kambio sport 7G; cruise control; xhama me nuance; drita xenon bi-xenon; pasqyra me va. Vlorë
Shes Mercedes benz c-class motori 220 naft ne gjendje shume te mir e sapo ardhur Vlorë
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
Shitet Benzi targuar vjet per here te pare me letra deri ne shtator te 2020. klimatronik pasqyra ne palos. ne gjendje me perfekte te mundeshme servise te bera rregullisht goma 80% disqe nr15. Vlorë
4 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 15 dhjetor 2019, numri: 112127
Modeli: C-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 204100 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makina esht ne gjendje shum te mir. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhur. Makines i jan hedh gomat e reja. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.