Mercedes-Benz A-Klasse

Njoftime të tjera të ngjashme

E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
Makina esht ne gjendje shum te mi. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhu. Makines i jan hedh gomat e rej. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera Vlorë
E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic; 08/2006; 206.000km origjinale; jastek ajri me 3 pozicione; motor dhe kambio sport 7G; cruise control; xhama me nuance; drita xenon bi-xenon; pasqyra me va. Vlorë
Shes Mercedes benz c-class motori 220 naft ne gjendje shume te mir e sapo ardhur Vlorë
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
1 700€
Shtuar: 28 nëntor 2018, numri: 690
Adresa: Vlorë, Vlorë, shfaq në hartë
Modeli: A-class 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
A-klas né gjendje shum Te mi i paster si Jashet dhe Brenda model lungo versione i gjat full sensor parkimi para mbrapa okazion cmimi nuk diskutohet Flm.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.