Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz M-Class në Vlorë

Mercedes Benz ML 350 BlueEfficien. Full optio. Model europi. Air mati Vlorë
21 500€
MERCEDES BENZ ML 350 BlueTec - NUK E KAP TAKSA E LUKS. - VITI 2011 Look Amg Vlorë
E shitur
Shitet mercedes benz ml350 bluetec 4 matic nafte pa takse luksi me dokumenta te pagua. Gjendja perfek. Cmimi i diskutush. Me te gjitha opsion. Vlorë
E shitur
Shiten disqe 21 model amg gomat nuk jan n gjendje shum t mi. Disqet jan n gjndje perfekte arsyeja e shitjes sht sepse kam vendosur nj pale me t vegjl 19 edhe nuk me shrbejn me k. Vlorë
E shitur
MERCEDES BENZ ML 350 BlueTec - NUK E KAP TAKSA E LUKS. - VITI 2011 Look Amg Vlorë
E shitur
makina ne gjendje perfekte, esht e prodhimit dhjetor 2004. dokumentat te paguara deri ne tetor 2019; Vlore Vlorë
E shitur
Shitet Ml 320 cdi automat viti 2006 me luk 2010 Motorr 2987 qe nuk e kap taksa luksit, airmatic ulet ngrihet sipas terrenit dhe shum e rehatshme, sensor dritash sensor shiu sensor parkimi par. Vlorë
E shitur
Shitet ML 250 blutec e vitit 2012, me motor 2.5 nafte, makina harxhon shum pak, model europian jo e ardhur nga kanadaja, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, ka 142 mij km te sajat origjinale. Vlorë
E shitur
Shitet mercedes-benz ml300 w164 nafte e vitit 2008 me 115.000 KM ORIGJINALE!; Gjendje Perfek. E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besua; ; Makina Posedon: ABS ES. Vlorë
E shitur
Shitet ML 320 ne gjendje perfek. Nafte kambio automatik. Ne gjendje perfekte vizuale dhe motori. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, goma te saponderruara, vaj + filtra te sapobe. Vlorë
E shitur
Shitet ml 420 nafte cdi, ne gjendje super me sherbimet e kryera te benz. me letra te rregullta per nje v. Eshte full opti. 12.000 i diskutuesh. Mundesi nderrimi Vlorë
E shitur
Shitet mercedes benz ML 350 e vitit 2006. Makina eshte me te gjitha opcionet e mundsh. Sedilje lekure me ngrohje dhe kontroll elektrik, 4 x 4. Navigator, tavan panoram. Makina eshte me t. Vlorë
E shitur
Mercedes Benz ML 320. Me timon angl. Importijme makina nga Angl. Eshte ne gjendje te mire e pa perdorur ne Shqipe. Tapiceria gjysem lekur pothuajse e r Vlorë
E shitur
Makina esht n gjendje shum te mire me sherbime t bera dokumenta deri n fund t vitit 2018; Klima, navi, xhama t zi origjinal, cdo gje funksionale; Shitet ose nderrohet; Cmim i diskutushem. Vlorë
E shitur
Makina nuk esht perdorur ne shqipe. Ka hyr me gusht te 2017 esht paisur me dokumenta dhe qendron e mbyllur ne gara. Acesori sallon meshin gri, baxha, radio 7din ta. Me dloututh usb d. 2. Vlorë
E shitur
Shitet ose dhe mundesi nderrimi ml 270 2003 te sapo bera te gjitha sherbimet me te gjitha opsjonet me look si amg Vlorë
E shitur
Full optiona. baxha xha. Hapje me shjenj gisht. TV prap. Marsha te timon. buton ndezje start sto Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes-Benz ML350 Blueficency ne gjendje shum t mir motorike dhe xheneri. E gatshme per cdo lloj prov Vlorë
E shitur