Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GLK në Vlorë

Glk 2.2 blueficent viti 2009 me letra te paguara per 1 vite, goma 90% ne gjendje te shkelqyer motorike, te gjitha sherbimet te bera te benzi ne lecce itali te certifikuara dhe me fatu. makin. Vlorë
E shitur