Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz GL-Class në Vlorë

mercedes benz GL 3.2 bluetec 2009 ne gjendje te shkelqyer, prerje "Amerikane" e sjell nga Florida, me 2 bazha qelqi, televizo dvd mbrapa Vlorë
E shitur
ne gjendje shum te mir, prodhim amerikan letra te paguara me sensor dhe kamera, sedile me ngrohje, me jastek, sallon lekur me qepje, me ekran te sedilet e mbrasme, dopjo bazha qel. cmim. Vlorë
E shitur
Mercedes GL 2008 ne gjendje shume te mi. Full optio. Me km originale me garan. 136.000 Ml x 1.6 = 217.000. I ardhur ne dt 20 mars nga CHICAGO, me dogane e taksa te paguara + siguracio. Vlorë
E shitur