Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz G-Class në Vlorë

Shiten dy G class e kuqja eshte sallon lekur bezh me gri me 4 disqe Porsche Cayenne me 4 goma t reja R 18 eshte me letra ka dy vjet pa pagu. Ju lutem Vetem tel serjoze cmimi i pa diskutushem Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Sistemi 4VD eshte funksion. G-ja eshte e pershtatur per pune bujqesie dhe gjuet Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e testuar ne cdo terren, cdo opsion dhe sherbime jan te faturuara dhe sistemi elektrik dhe impjan; Sherbimet e sapokryera dhe dokumentat e sapo pagua.. Vlorë
E shitur
G 400 power me zhurmen me te bukur ndermjet te gjith; g klasve dora e dyt ngjyra; Kamoflazhe ushtarake sherbimet te thitha te bera ne koh viti 03/2002 me FULLOPTIO Vlorë
E shitur
Shitet per arsye mosperdorimi mercedes G klass e zeze perle me xhama te zi origjinal para dhe prapa te shkruara ne libre. Motor 270 C. NAVIGATOR klima sedilje elektrike me ngrohj Vlorë
E shitur