Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz E-Class në Vlorë

E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
6 200€
E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic; 08/2006; 206.000km origjinale; jastek ajri me 3 pozicione; motor dhe kambio sport 7G; cruise control; xhama me nuance; drita xenon bi-xenon; pasqyra me va. Vlorë
8 500€
mercedes benz evo 200 nafte i vitit 2009 e sapo ardhur nga gjermania me dogan dhe cdo gje te paguar, makina eshte ne gjendje te shkelqyer estetike dhe xhenerike, , nuk ka asnje gervishtje, vajr. Vlorë
12 500€
Makina eshte ful. Viti 2010. 230.000k. Tapiceri lekure me ngrohje dhe ftohje, me baxha, sensora parkimi dhe kamer nietr. Motor 250 nafte, te gjitha sherbimet e bera, m.; ; Goma te rej. Drit. Vlorë
11 000€
Viti: 2000; ; Kilometrazhi: 237000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Vlorë
4 200€
I diskutueshëm
Makina esht ne gjendje shum te mir viti 2004 goma te reja sensor parkimi drita xenon sedilje ngrohje ftohje sedilje lekur tavan panoramik sistemi amortizimit me jastek xhama te zinj origjina. Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Letrat e paguara deri ne shtator 2020. Goma te reja vendosur para 1 mu. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qyte. Vlorë
E shitur
Shitet per arsye mosperdorim. xhama te zinj origjinal; te gjitha sherbime te bera vaj filtra goma 100% te reja i gatshem per xhdo lloj prove i perdorur vetem nga nje pronar ne shqipe. cemim. Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Goma te reja vendosur para 1 mu. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qytet harxhon rreth 7.5 l/100km, n. Vlorë
E shitur
Shitet E250 cope i 2010 Okazio; Makina i ka te gjitha sherbimet e bera goma vaji-filtra te sapo nderruara ne gjendje shume te mire e gateshme per cdo prov. ( shitet per arsye mosperdorimi ) Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Goma te reja vendosur para 1 mu. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qytet harxhon rreth 7.5 l/100km, n. Vlorë
E shitur
Makina eshte avantgarde ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, shume e paster si brenda dhe jasht pa asnje gervisht. Makina posedon: navi, karikator me 6 cd, sedilje me memorie, xham. Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Goma te reja vendosur para 1 mu. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qytet harxhon rreth 7.5 l/100km, n. Vlorë
E shitur
me letra t paguara der n kor. sherbimet t bera te gjitha ska asnje gervishje boja e. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, shume e paster si brenda dhe jasht pa asnje gervisht. Makina posedon: navi, karikator me 6 cd, sedilje me memorie, xhama antiverbues, ksen. Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes Benz E320. Eshte ne gjendje perfek. Goma te reja 100. Viti 2002. Makina ka 281.000 km origjina. Makina shitet per arsye mosperdori; (E kap taksa e luksit) Vlorë
E shitur
me letra der n korr. me sherbime t bera ska nevoj per as. boja esht e re e ber n kor. bej e nderrim me nderim cmim tjetr Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Goma te reja vendosur para 1 mu. Letra te paguara me 11 shtator 2019. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qyte. Vlorë
E shitur
Shitet benz ne gjendje shume te mir per me shume info me kontakto Vlorë
E shitur
Mercedes Benz EVO E 290 Naft. Viti 2009. Kamio Automati. Dokumenta te Pagu. Sherbimet te gjitha te be. makina eshte full ext. Shume e paster si brenda dhe jashte, ne gjendje shume te m Vlorë
E shitur