Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CLS në Vlorë

Shitet cls ne gjendje te m. VETEM WACAP Vlorë
E shitur
Shitet cls 320 naft me letra te paguara start stop te leva e marshit sedilje mershin ngjyr vishnje makina esht ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe vizuale te 4 gomat e reja perde mbrapa me buto. Vlorë
E shitur
Shitet mercedes cls viti 2007 klm 220 makina esht me targa shqiptare esht shum e paster dhe ne gjendje shum te mir makina esht me jastik ajri me start stop me marsha te timoni nr 0699443241 cmim. Vlorë
E shitur
Mercedes Benz lukamg c class 350 per 12500 me naft e 2008 Vlorë
E shitur
Mercedes Benz 320 -08 13.000 Vlorë
E shitur
E shitur
SHITET MAKINA ME KETO TE DHENA: MERCDEDES BENZ CLS; VITI: FUNDI I 2008; MOTORRI: 320 CDI 224 KUAJ FUQI; KM: 98 MIJE; FTOHJA: KLIMA; KAMBIO: AUTOMATIKE 7G TRONIC; SALLONI: LEKURE BEZHE; OPSIONET. Vlorë
E shitur