Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CLK në Vlorë

makina esh ne super gjendie me servise te bera te gjitha ne koh e te benci esh me goma te reja continental ne janar jan hedhur 2000 euro ne itali full serv. me clima kondicioner e shum extra. Vlorë
E shitur
Shes nderoj clk 270 automatike nderimi bhet me benz me 4 porta Vlorë
E shitur
Shitet benz clk270, viti 2004, kambio automat, me dokumenta te paguara Vlorë
E shitur
Makina ne gjendje shume t mire me letra t paguara deti n nent. Sherbimet e bera n gjendje shume t mire Vlorë
E shitur
Shes benz kompresor ne gjendje te shkelqyer makina disponon te gjitha opsjonet fu. Me sherbime te vera para je jave te mersedesi ne ita. Manina ndodhet ne itali vjen ne shaipri per 10d. Vlorë
E shitur
Keyles go, baxha xhami, xenon, lekur, kambio automat Vlorë
E shitur
Makina eshte e gatshme per cdo lloj pro. Sherbimet e bera gjithmone ne koh; Makina eshte full optio; Pronari i dyte per kete makin; Te perfshira ne cmime jane dhe 4 disqe AMG 18' orgjinale benz. Vlorë
E shitur
Full opsione gjendje perfekte shtitet perarsye mos perdorimi Vlorë
E shitur
Shitet makina ne gjendje perfect. Servis i sapo bere goma te reja te 4 + vaj filtra te sapo nderuar; Pa dogan te paguar; Ndodhet ne vlore per me shum ne nr celi: 0685272788 Vlorë
E shitur
Shitet benz clk 270 cupe 2013 dhjetor 4500 euro ose nderohet me makine tjetr, mimi i diskutueshm! Vlorë
E shitur
Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, tapiceri mershin, kondicioner dhe targa shqiptare Vlorë
E shitur
Ne gjendje te mir; Ka 190.000 km; Blu e erret shum e paster; Fener me lupa ksenon origjinale; Sallon i zi lek. tavan kamo. baxha xham Vlorë
E shitur
Shitet benc clk 200 kompresor benzin -gaz ne leje qarkullimi te shkruar me dekumenta te paguar goma disje te reja dhe AMG tapiceri e paster fare ngjyra ee zez me koreten Vlorë
E shitur
Makina esht ne gjendje shume tmir. me sigurajon dhe taxa tpaguara deri ne 2017 qersho. shitet ose ndrohet me makine met vogl + diferenc Vlorë
E shitur
Eshte ne gjendje te mir sallon lekure okazion Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire; Benc kabriole 200 benzin; Me dogane te bere Vlorë
E shitur
Mercedes Benc CLK 270 CDI Viti prodhimit 2004; ABS SRS ESP Kamio automatik tiptronik Sallon lekure, navigat; Baxha, disqe alumini 18 A. 4 xhama, 2 pasqyra elektrike, cd player bagazhier me 6. Vlorë
E shitur
Makin italiane me te gjitha sherbimet te kryer; Gomma te Reja; Xeno originali; Restailing i vitit 2008 nga concessionaria; Me sedile lekur ngrohje/ftohje; Makin super e bukur; Cmimi me dokument. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqy. sallon leku. okazion veror Vlorë
E shitur