Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CLC në Vlorë

Okazion Shitet Benz CLC 200 Sport viti 2009 ne gjendje perfekte me 190 mij km origjinale, sensor parkimi, disqe Amg si dhe marsha ne timon extra full!Makina eshte e paster per merak dhe mund t. Vlorë
E shitur