Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CLA në Vlorë

Makina ndodhet ne Vlore!sherbime te bera, full option, konsumon shum p. ska asnj gervishje makina ka akoma 4 vjet garanci nga mercedes benz ne ita. per info nr e whtsp 00393917234384/0695613903 Vlorë
E shitur
CLA220 CDI TEL NAVI CAMERA START& STOP SINJALIZUES NE DISTANCE LED BI-XENON DISQE DHE LUK AMG PILOT AUTOMATIC E SHUME TE TJE. DOGANA E PAGUAR SHERBIMI I PARE I RADHES I KRYER I PORSA-ARDHU. Vlorë
E shitur
CLA 220 CDI DOGANA E PAGUAR SHERBIMI I RADHES I SAPO BE. E PORSA ARDHUR LUK AMG BI-XENON TEL NAVY CAME. 17000KM DISQE AMG E SHUME TE TJER Vlorë
E shitur