Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz CL në Vlorë

Makina esht ne gjendje perfekte Vlorë
E shitur
Mercedes cl motor 5.5 shum i paster dhe full extra ka sallon design nderohet me makine tjeter Vlorë
E shitur
CL 500 benzin/gaz sekuencial! Viti prodhimit 2002; Makina esht ne gjendje shum te mi. Disqe dhe goma te reja 19. Letrat per 1 vit te paguara deri ne dhjetor 2017. Shitet dhe nderroh. Cmim. Vlorë
E shitur
Shes ose nderoj me makine tjeter me vlere me te ulet dhe me diferenc Mercedes benz cl 550 ngjyra e zeze look 63 me dogane te pagu. makina esht ne gjendje perfekte goma te reja continental. Vlorë
E shitur
Mercedes cl 550 look 63amg, salloni bardh desing i vecant ne llojin e tij, full optional, sensor parkimi, kamera, baxha xhami, frigorifer, makines para 1 muaji i jane shtuar ne centraline 25 kua. Vlorë
E shitur