Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz C-Class në Vlorë

Makina esht ne gjendje shum te mi. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhu. Makines i jan hedh gomat e rej. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera Vlorë
4 000€
I diskutueshëm
Shes Mercedes benz c-class motori 220 naft ne gjendje shume te mir e sapo ardhur Vlorë
4 300€
Shitet Benzi targuar vjet per here te pare me letra deri ne shtator te 2020. klimatronik pasqyra ne palos. ne gjendje me perfekte te mundeshme servise te bera rregullisht goma 80% disqe nr15. Vlorë
3 300€
I diskutueshëm
MERCEDES-BENZ C220 CDI-AVANTGARDE-E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA-TVSH E PAGUAR--KAMBIO AUTOMATIKE--KLIMA AUTOMATIKE 2-ZONA--XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE--SENSORE PARKIMI--SISTEMI""KEYLESS-GO" (apet dh. Vlorë
1€
Viti 2000, kamjo automatic, full opsion, sallon lekur, gomat te reja mishelin, vaj e filtera te sa po nderruara, dokumetat te paguara per 1 v. Makina eshte ne gjendje shume te mi. Vlorë
4 900€
C Class 300 4 Matic; AMG STYLING PACKAGE; Viti 2012; Motorr benzin (ranon impiant 100% GA) 115.000 km origjinale; Tavan xhami; Kambio Automat 7G-Tronic; Sedilje lekure me memorie/ngrohje; Nav. Vlorë
13 750€
Mercedes benc 204 viti 2010 220cdi, kamjo automatike, sallon lekur shum i paster, si brenda dhe jasht, km 155 mij, me liber sherbim, te bera te benci, makina eshte sa po ardhur na belgjik. M. Vlorë
13 300€
C-Class 2013, 250 cdi 4 Mati. 187.000 Km. Xenon, Bixenon, Sensor Parkimi, Sallon Lekure, Xham panoramik, Goma te reja Dunlo. Regjistrimi i pare eshte bere ne janar 2019. Tel 0694734116 Vlorë
13 500€
Shitet ose nderohet c klas motor 200 kompressor gaz + benxin gazi shenuar ne leje qarkullimi makina eshte ne gjendie shum te mir ESP pasqyra me palosie sedile me korend shum i shpejt dhe ekonomi. Vlorë
E shitur
C class 220 2003 automatik sherbimet e bera; baxha xhami, goma te reja kilometrat origjinale; 263.000 Vlorë
E shitur
Shitet cklass 180 benzin g. Impianti i hedhur ne lej. LANDI RENZO i montuar ne nentor te ktij viti me 2 vjet garan. bombula ne gom rezer. shume ekonomike; Me 6 marshe motor i thjesh. makin. Vlorë
E shitur
C klas 200 Evo 2004; Pa asnje difekt, letra per nje v; Dy celsa orgjinal, ne gjendje super; 0699272644; Cmimi diskutushem Vlorë
E shitur
Mercedes C Class 200 Automatik; Viti 2004; Sensor Parkimi Para Mbrapa; Navigacion; Sediljet me Ngrohje; 192530 km Origjina; Me Doga; Shum i paster si brenda dhe jashte e pa lyer ndonjeh; Mun. Vlorë
E shitur
Mercedes C Class 200 Automatik; Viti 2004; Sensor Parkimi Para Mbrapa; Navigacion; Sediljet me Ngrohje; 192530 km Origjina; Me Doga; Shum i paster si brenda dhe jashte e pa lyer ndonjeh; Mun. Vlorë
E shitur
Mercedes Benz C220 cdi avangard, viti 2009, me nafte, 171.000 km, kamio automatike tronik, ngjyra e zeze metalizato, navigator i madh, radio cd, kater xhamat dhe pasqyrat elektrike me palosje. Vlorë
E shitur
Shitet cklass 180 benzin g. Impianti i hedhur ne lej. LANDI RENZO i montuar ne nentor te ktij viti me 2 vjet garan. bombula ne gom rezer. shume ekonomike; Me 6 marshe motor i thjesh. makin. Vlorë
E shitur
Shitet c klas 203 200 kompressor letra te sapo prera benzin + gaz gazi i sapo montuar i shenuar ne leje qarkullimi bombula e gazit te goma rezerv makina eshte ne gjendie shum te mir si motorike. Vlorë
E shitur
Shitet cklass 180 benzin g. Impianti i hedhur ne lej. LANDI RENZO i montuar ne nentor te ktij viti me 2 vjet garan. bombula ne gom rezer. shume ekonomike; Me 6 marshe motor i thjesh. makin. Vlorë
E shitur
C Class 300 4 Matic; AMG STYLING PACKAGE; Viti 2012; Motorr benzin (ranon impiant 100% GA) 115.000 km origjinale; Tavan xhami; Kambio Automat 7G-Tronic; Sedilje lekure me memorie/ngrohje; Navi Au. Vlorë
E shitur
Makina eshte me letra te paguara deri beharin e 2020, motor kompresor C200, gaz nga fabrika qe Germany, e paster si jasht e brenda, automatik + tronik, sensor shiu, sensor parkimi, sedile. Vlorë
E shitur