Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz A-Class në Vlorë

Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
3 850€
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Vlorë
1 700€
Makina eshte ne gjendje perfekte shume e paster jasht edhe bren. I kam ber sherbimet si amortizatore, gomina, stablizator, taketa, frenat e dores te reja, vaj filtra para 1 jave dhe filte. Vlorë
E shitur
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
E shitur
Makines i jan ber sherbimet para 10 ditesh si vaj filtra, filter kondicioneri, gomina, dhe para 1 muaj amortizatoret e pare, taketa, frenat e dores, gomat e para 100% te reja gomat mbas 60. Vlorë
E shitur
Shitet mercedes a klas 170 cdi ne gjendje te mire si xhenerike dhe mekanike Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendie super, motorri ka punim perfe. Makina eshte shume e paster sj brenda edhe jashte, i jan ber vaj filtra para 1 jave gomat amortizatoret gomina para 1 mu. Gomat 100% t. Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes A150 1.5 benzin viti 2009, 96000 km origjinale makina eshte blere me 0km eshte ne gjendje shume te mi. Shitet ose nderrohet me Ford Galaxy benzine cmimi 4000eu. Cel 0683117944 Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes A150 1.5 benzin viti 2009, 96000 km origjinale makina eshte blere me 0km eshte ne gjendje shume te mi. Shitet ose nderrohet me Ford Galaxy benzine cmimi 4000eu. Cel 0683117944 Vlorë
E shitur
A clas i dhjetor 2001, Shitet per arsye mos perdori. Gjendja motorike esht; Shum e mire, pasqyra me mbyllje, disqe alumini, shume ekonomike, Dokumenta te paguara shkurt 2020; 2000.. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerik. Punon 100% ne g. Makina eshte avantgarde ka sedilje gjysem lekure, sinjale te pasqyrat, klima bizonal, sensor parkim, a. Dokumenta. Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes Benz A class W168; ; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besua; ; Viti prodhimit: Dhjetor 2000; Ngjyra: E Zeze metalizato; Kambio: Manual 5 + 1. Vlorë
E shitur
Viti 2003 a class 170 cdi nafte me letra per nje vite ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet te sapo bera dhe shume ekonomik makina shitet per arsye mos perdorim; cmimi 1900 euro Vlorë
E shitur
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin; 0699335543 Vlorë
E shitur
Mercedes Benz A200, Viti 2005, kamio manuale, full opsion me dogan te paguar, makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Gjermani per me shume kontaktoni ne. 0682142035 Cmimi 4300. Vlorë
E shitur
Shitet A clas ne gjendje shum te mir; Cmimi i diskutushem Vlorë
E shitur
A Class 1.7 Nafte; Viti 1999; Siguracioni deri ne Mars 2018; Taksa dhe kolaudim te papaguara Vlorë
E shitur
Shitet; Mercedes Benz Classe A; Motori 200 diesel; Viti 2006; Dogan e paguar; Ne gjendje shume te mire Vlorë
E shitur
MercedesBenz; A Class; 1.4 Benzin; Viti i prodhimit 2002; 98 Mij kilometra; ne gjendje shume te mire !! Vlorë
E shitur
Shes vetur mercedes benz 1.4 benxin viti 1999 me letra te paguara deri ne shtatore te 2018 gomat 100% te reja te sapo vena sherbime te bera nuk ka nevoj per as gje cmimi 1700 pak i diskutueshe. Vlorë
E shitur