Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Vlorë

Shitet makina c klass viti 2002. motorr 200 naf. shum ekonomi. makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike mekanike dhe vizua. makina eshte me disqe dhe goma te re. kamjo autom. navigator. Vlorë
E shitur
E shitur
Ne gjendje te shkelqye. goma te rej. Vaj filtra te sapo nderuar. Vlorë
E shitur
makina eshte e sapo ardhur, disponon look AMG te fabrikes, sallon lekure bezhe sedilje me memorie, fryrje, ngrohje, klima 2 zonale, sensor parkimi, baxha xhami, kambio automatike tronic, navi t. Vlorë
E shitur
Shitet mercedes a klas 170 cdi ne gjendje te mire si xhenerike dhe mekanike Vlorë
E shitur
MERCEDES BENZ ML 350 BlueTec - NUK E KAP TAKSA E LUKS. - VITI 2011 Look Amg Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendie super, motorri ka punim perfe. Makina eshte shume e paster sj brenda edhe jashte, i jan ber vaj filtra para 1 jave gomat amortizatoret gomina para 1 mu. Gomat 100% t. Vlorë
E shitur
me letra der n korr. me sherbime t bera ska nevoj per as. boja esht e re e ber n kor. bej e nderrim me nderim cmim tjetr Vlorë
E shitur
Benz C 220 cdi viti 2002 me nafte, 200.000 km, kamio automatike, me hapse xhami siper, ngjyra gri metalizato, kondicioner, radio. Makina ne gjendje shume te mire teknike, taksa siguracio. Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Goma te reja vendosur para 1 mu. Letra te paguara me 11 shtator 2019. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qyte. Vlorë
E shitur
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jasht. Te gjitha serviset i jane bere ne kohe, dhe jo me gjera kineze pislleqe vajra 500leksh cdo gje te sajen dhe vaj 15 mij lek litr. Cdo gj. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te past. Cdo gje funksionale, sherbimet i jane bere para 20 diteve dhe dkumenta. Nuk nevoj per asnje sherbi. Mbahet ne garazhd Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te past. Cdo gje funksionale, sherbimet i jane bere para 20 diteve dhe dkumenta. Nuk nevoj per asnje sherbi. Mbahet ne garazhd Vlorë
E shitur
Shitet C250 viti 1999 automatik me timon angl. Makina eshte ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike shum e paster ska nevoj per asnj sherb. goma te reja tel 0698687898. shitet 1600 eur. Vlorë
E shitur
I sapoardhur nga belgji. Full option, sallon lekure, sediljet me ngrohje, xhamat one touch per mbyllje dhe hap. Shume i paster si brenda dhe jash. 220 nafte me 190 + kuaj fu. Shum. Vlorë
E shitur
Shitet C250 viti 1999 automatik me timon angl. Makina eshte ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike shum e paster ska nevoj per asnj sherb. goma te reja tel 0698687898. shitet 1600 eur. Vlorë
E shitur
Shitet cls ne gjendje te m. VETEM WACAP Vlorë
E shitur
Shitet benz ne gjendje shume te mir per me shume info me kontakto Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes A150 1.5 benzin viti 2009, 96000 km origjinale makina eshte blere me 0km eshte ne gjendje shume te mi. Shitet ose nderrohet me Ford Galaxy benzine cmimi 4000eu. Cel 0683117944 Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes A150 1.5 benzin viti 2009, 96000 km origjinale makina eshte blere me 0km eshte ne gjendje shume te mi. Shitet ose nderrohet me Ford Galaxy benzine cmimi 4000eu. Cel 0683117944 Vlorë
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera