Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Vlorë

Makina eshte me letra te paguara deri beharin e 2020, motor kompresor C200, gaz nga fabrika qe Germany, e paster si jasht e brenda, automatik + tronik, sensor shiu, sensor parkimi, sedile. Vlorë
E shitur
Makina ne gjendje te mire; Cmimi i diskutueshem Vlorë
E shitur
Shes Merecedes benz ne gjendje shume te mire, sherbime te sapokrye. cmimi i diskutueshem Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte shume e paster jasht edhe bren. I kam ber sherbimet si amortizatore, gomina, stablizator, taketa, frenat e dores te reja, vaj filtra para 1 jave dhe filte. Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes Benz C class 220 C. Viti i prodhimit 2002 me 240 000 km origjina. Makina eshte ne gjendje perfekte si estetike edhe motorri. Sallon lekure dhe shum e paster bren. Sensor. Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes Benz C class 220 C. Viti i prodhimit 2002 me 240 000 km origjina. Makina eshte ne gjendje perfekte si estetike edhe motorri. Sallon lekure dhe shum e paster bren. Sensor. Vlorë
E shitur
Makina eshte avantgarde ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, shume e paster si brenda dhe jasht pa asnje gervisht. Makina posedon: navi, karikator me 6 cd, sedilje me memorie, xham. Vlorë
E shitur
Shiten disqe 21 model amg gomat nuk jan n gjendje shum t mi. Disqet jan n gjndje perfekte arsyeja e shitjes sht sepse kam vendosur nj pale me t vegjl 19 edhe nuk me shrbejn me k. Vlorë
E shitur
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Goma te reja vendosur para 1 mu. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qytet harxhon rreth 7.5 l/100km, n. Vlorë
E shitur
shitet benz c class viti i prodhimit 2003. Ngjyre blu e erre; makina eshte ne gjendje shume te mire, si e r. me te gjitha sherbimet e krye. me dogane te paguar per nje vit. cmimi i diskutueshe. Vlorë
E shitur
shitet makina me te gjitha sherbimet e be. mund ta kontrolloni ku te do. dokumentat te paguara deri ne 15 tetor 2020. shitet 2500 euro I padiskutueshem ose nderrohet me foristr. Vlorë
E shitur
shitet makina me te gjitha sherbimet e be. mund ta kontrolloni ku te do. dokumentat te paguara deri ne 15 tetor 2020. shitet 2500 euro I padiskutueshem ose nderrohet me foristr. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, benzin gas, gazi i shkruar ne le. Motor c200 kompresor, super ekonomik, letrat te sapopaguara per 1 v. Makinen mund ta kontrolloni ku te doni nuk ka nevo. Vlorë
E shitur
Makines i jan ber sherbimet para 10 ditesh si vaj filtra, filter kondicioneri, gomina, dhe para 1 muaj amortizatoret e pare, taketa, frenat e dores, gomat e para 100% te reja gomat mbas 60. Vlorë
E shitur
me letra t paguara der n kor. sherbimet t bera te gjitha ska asnje gervishje boja e. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, shume e paster si brenda dhe jasht pa asnje gervisht. Makina posedon: navi, karikator me 6 cd, sedilje me memorie, xhama antiverbues, ksen. Vlorë
E shitur
Prodhim kanade. ka kater dit qe ka hyr ne shqiper. Vaj filtra te sapo nderuar. Goma te rej. Taketat e frenave te rej. Disqe frenash te rej. Look Am. 300 4 Matik Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes Benz E320. Eshte ne gjendje perfek. Goma te reja 100. Viti 2002. Makina ka 281.000 km origjina. Makina shitet per arsye mosperdori; (E kap taksa e luksit) Vlorë
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera