Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Vlorë

C klas 200 Evo 2004; Pa asnje difekt, letra per nje v; Dy celsa orgjinal, ne gjendje super; 0699272644; Cmimi diskutushem Vlorë
E shitur
Benz s550 me look 2013 lungo, presidencial gas benzi. Gjendje perfek. Vlorë
E shitur
Mercedes C Class 200 Automatik; Viti 2004; Sensor Parkimi Para Mbrapa; Navigacion; Sediljet me Ngrohje; 192530 km Origjina; Me Doga; Shum i paster si brenda dhe jashte e pa lyer ndonjeh; Mun. Vlorë
E shitur
Mercedes C Class 200 Automatik; Viti 2004; Sensor Parkimi Para Mbrapa; Navigacion; Sediljet me Ngrohje; 192530 km Origjina; Me Doga; Shum i paster si brenda dhe jashte e pa lyer ndonjeh; Mun. Vlorë
E shitur
Mercedes Benz C220 cdi avangard, viti 2009, me nafte, 171.000 km, kamio automatike tronik, ngjyra e zeze metalizato, navigator i madh, radio cd, kater xhamat dhe pasqyrat elektrike me palosje. Vlorë
E shitur
Shiten set frenash per mercedes S221 orgjinale 63AMG 65AMG Vlorë
E shitur
Shitet cklass 180 benzin g. Impianti i hedhur ne lej. LANDI RENZO i montuar ne nentor te ktij viti me 2 vjet garan. bombula ne gom rezer. shume ekonomike; Me 6 marshe motor i thjesh. makin. Vlorë
E shitur
Shitet c klas 203 200 kompressor letra te sapo prera benzin + gaz gazi i sapo montuar i shenuar ne leje qarkullimi bombula e gazit te goma rezerv makina eshte ne gjendie shum te mir si motorike. Vlorë
E shitur
Shitet cklass 180 benzin g. Impianti i hedhur ne lej. LANDI RENZO i montuar ne nentor te ktij viti me 2 vjet garan. bombula ne gom rezer. shume ekonomike; Me 6 marshe motor i thjesh. makin. Vlorë
E shitur
C Class 300 4 Matic; AMG STYLING PACKAGE; Viti 2012; Motorr benzin (ranon impiant 100% GA) 115.000 km origjinale; Tavan xhami; Kambio Automat 7G-Tronic; Sedilje lekure me memorie/ngrohje; Navi Au. Vlorë
E shitur
Makina eshte me letra te paguara deri beharin e 2020, motor kompresor C200, gaz nga fabrika qe Germany, e paster si jasht e brenda, automatik + tronik, sensor shiu, sensor parkimi, sedile. Vlorë
E shitur
Shes Sklas lungo presidencial ne gjendje te shkelqyer full opsion mimi 15.000 ose nderroet me audi Q7 2010 e larte makina eshte gatshme per cdo lloj prove Vlorë
E shitur
MERCEDES BENZ ML 350 BlueTec - NUK E KAP TAKSA E LUKS. - VITI 2011 Look Amg Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Letrat e paguara deri ne shtator 2020. Goma te reja vendosur para 1 mu. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qyte. Vlorë
E shitur
Shitet per arsye mosperdorim. xhama te zinj origjinal; te gjitha sherbime te bera vaj filtra goma 100% te reja i gatshem per xhdo lloj prove i perdorur vetem nga nje pronar ne shqipe. cemim. Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Goma te reja vendosur para 1 mu. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qytet harxhon rreth 7.5 l/100km, n. Vlorë
E shitur
Shitet E250 cope i 2010 Okazio; Makina i ka te gjitha sherbimet e bera goma vaji-filtra te sapo nderruara ne gjendje shume te mire e gateshme per cdo prov. ( shitet per arsye mosperdorimi ) Vlorë
E shitur
Shitet mercedes benz ml350 bluetec 4 matic nafte pa takse luksi me dokumenta te pagua. Gjendja perfek. Cmimi i diskutush. Me te gjitha opsion. Vlorë
E shitur
Shitet E200 CDI, makina ka nje vit ne shqiperi e kam sjell vete nga Zvic. Goma te reja vendosur para 1 mu. Versioni me ekonomik ne llojin e s. Ne qytet harxhon rreth 7.5 l/100km, n. Vlorë
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera