Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz 190 në Vlorë

Makina eshte ne gjendje te mire teknike motorike e estetik. dokumenta te paguara Vlorë
E shitur
Mercedes benz 190 nafte; Pezho 1.0 benzine shume e ekonomike; Me sherbimet e bera; Me dokumenta te rregullta; Shiten te dyja bashke me cmim 1500 i diskutueshem ! Vec e vec kane cmim te ndryshem !! Vlorë
E shitur
190 d esht shum ne gjendje te mir Vlorë
E shitur
Eshte ne gjende te mi. manual me nje motor jo shum te madh dhe teper ekonomi Vlorë
E shitur
Shitet mercedes benz 190 me motor 250 nafte ne gjendje te mir nuk harxhon eshte shume ekonomik te interesuarit te cont ne nr 0685182765 Vlorë
E shitur
Shitet Mercedes benz 190 shitet per arsye mos perdorimi makina eshte pa letra nuk harxhon eshte shume ekonomike eshte perfekten nga si nga pjest xhenerike edhe mekanine ! Cmimi i pa diskutushm Vlorë
E shitur
Shitet Benz 190 ne gjendje shum te mir dhe i mbajtur mir makina eshte pa dokumenta cemimi i pa diskutushem Vlorë
E shitur
Makina esht vetem gaz Vlorë
E shitur
Vetem gaz; Dekumentat te paguara deri ne shkurt te 2018 Vlorë
E shitur
Shitet mercedez Benz 190 pa dokument; 0662130020 Vlorë
E shitur