Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Vlorë

E ardhur nga Gjermania; Xhamat te certifikuar; Me jasteqe, 4 opsione lartesie; Te gjitha sherbimet e kryera, nuk ka nevoj per asgje + goma te reja; Mundesi ndrrim, vetem me makine benzin kubik i lar. Vlorë
9 500€
E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
6 200€
Makina esht ne gjendje shum te mi. Cdo sherbim i ber ne kohen e duhu. Makines i jan hedh gomat e rej. sapo i jan prer taksat dhe siguracioni deri ne dhjetor 2020. Vaj filtra te sapo bera Vlorë
4 000€
I diskutueshëm
E320 Cdi EVO Sport Packet 7-G Tronic; 08/2006; 206.000km origjinale; jastek ajri me 3 pozicione; motor dhe kambio sport 7G; cruise control; xhama me nuance; drita xenon bi-xenon; pasqyra me va. Vlorë
8 500€
Shes Mercedes benz c-class motori 220 naft ne gjendje shume te mir e sapo ardhur Vlorë
4 300€
Mercedes a170 benzin mundesi per ipjant gazi kamjo automatik viti 2006 113 mij km orgjinale sedilej me grhoje sensor shiu sensor dritash baxha pronamike pasqyra eletrike me palosje klima supe. Vlorë
3 850€
Shitet Benzi targuar vjet per here te pare me letra deri ne shtator te 2020. klimatronik pasqyra ne palos. ne gjendje me perfekte te mundeshme servise te bera rregullisht goma 80% disqe nr15. Vlorë
3 300€
I diskutueshëm
Mercedes Benz ML 350 BlueEfficien. Full optio. Model europi. Air mati Vlorë
21 500€
MERCEDES-BENZ C220 CDI-AVANTGARDE-E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA-TVSH E PAGUAR--KAMBIO AUTOMATIKE--KLIMA AUTOMATIKE 2-ZONA--XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE--SENSORE PARKIMI--SISTEMI""KEYLESS-GO" (apet dh. Vlorë
1€
Viti 2000, kamjo automatic, full opsion, sallon lekur, gomat te reja mishelin, vaj e filtera te sa po nderruara, dokumetat te paguara per 1 v. Makina eshte ne gjendje shume te mi. Vlorë
4 900€
C Class 300 4 Matic; AMG STYLING PACKAGE; Viti 2012; Motorr benzin (ranon impiant 100% GA) 115.000 km origjinale; Tavan xhami; Kambio Automat 7G-Tronic; Sedilje lekure me memorie/ngrohje; Nav. Vlorë
13 750€
mercedes benz evo 200 nafte i vitit 2009 e sapo ardhur nga gjermania me dogan dhe cdo gje te paguar, makina eshte ne gjendje te shkelqyer estetike dhe xhenerike, , nuk ka asnje gervishtje, vajr. Vlorë
12 500€
Mercedes benc 204 viti 2010 220cdi, kamjo automatike, sallon lekur shum i paster, si brenda dhe jasht, km 155 mij, me liber sherbim, te bera te benci, makina eshte sa po ardhur na belgjik. M. Vlorë
13 300€
Makina eshte ful. Viti 2010. 230.000k. Tapiceri lekure me ngrohje dhe ftohje, me baxha, sensora parkimi dhe kamer nietr. Motor 250 nafte, te gjitha sherbimet e bera, m.; ; Goma te rej. Drit. Vlorë
11 000€
C-Class 2013, 250 cdi 4 Mati. 187.000 Km. Xenon, Bixenon, Sensor Parkimi, Sallon Lekure, Xham panoramik, Goma te reja Dunlo. Regjistrimi i pare eshte bere ne janar 2019. Tel 0694734116 Vlorë
13 500€
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Vlorë
1 700€
Viti: 2000; ; Kilometrazhi: 237000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Vlorë
4 200€
I diskutueshëm
Shitet ose nderohet c klas motor 200 kompressor gaz + benxin gazi shenuar ne leje qarkullimi makina eshte ne gjendie shum te mir ESP pasqyra me palosie sedile me korend shum i shpejt dhe ekonomi. Vlorë
E shitur
C class 220 2003 automatik sherbimet e bera; baxha xhami, goma te reja kilometrat origjinale; 263.000 Vlorë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir viti 2004 goma te reja sensor parkimi drita xenon sedilje ngrohje ftohje sedilje lekur tavan panoramik sistemi amortizimit me jastek xhama te zinj origjina. Vlorë
E shitur
Shitet cklass 180 benzin g. Impianti i hedhur ne lej. LANDI RENZO i montuar ne nentor te ktij viti me 2 vjet garan. bombula ne gom rezer. shume ekonomike; Me 6 marshe motor i thjesh. makin. Vlorë
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera