Hyundai Santa Fe viti 2007, E zezë, 2.2L, 250000km

Njoftime të ngjashme

Viti: 2003; ; Transmetuesi: Manual; ; Kilometrazha: 170000; ; Karburanti: Benzin; ; Targa: Shqiptare; ; Struktura e veturs: Sedan; ; Ngjyra: Gri; ; Prodhuesi: Nissan; ; Modeli: Sentra; ; ; ;... Vlorë
Mercedes Benz C 300 4 matik AMG INDIVIDUAL; ; makin FAMILJARE jo tregtari i sapo ardhur ne; ; shqiperi me impiant gazi me vlere 1300 me ngrohje; ; injetoresh me garanci 5 vjet!; ; 4 goma te rej... Vlorë
Motorri i kompletuar Sofim 8140.67 pr Fiat Ducato - Iveco Daily - Renault Maste; ; Motori perfekt; ; Motori sht ende i instaluar n kamion dhe mund t filloj pr testi. Vlorë
Saab 9.3 Ultimo Modello Station Wagon EURO 4; ; Motore 1900 TTiD 180 CV; ; Allestimento Full Optional (AERO Ver); Colore Nero Metallizzato; ; Vetri Oscurati (Verde) Originali; ; Fari Xeno; ; Km... Vlorë
Fiat 600 1100 i Cat (EURO ); Benzin - Furnizimi me energji metani (Natural Power; ; Regjistrimi i vitit 2004; ; Km 134, 000 (Origjinale dhe Gjithmon me Servis; ; Shume ekonomike ne konsum dh. Vlorë
6 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 2 gusht 2022, numri: 114615
Adresa: Vlorë, VLORE, shfaq në hartë
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
Hyundai Santa Fe 4x4
Viti 2007
Automatike
2.2 nafte
Konsumi 6 lit/100 km jashte qytetit
7.3 lit/100 km i kombinuar
Euro 4
Komanda ne timon
Xhama te zinj origjinal
Navigator
Bluetooth - CD - AUX
Klima bizonale
Sedile me ngrohje
Sallon lekure beizh
Dy çelesa me pult
Dokumenta te paguara
Full extra
Çmimi 6500€ Okazion

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.