Ford Focus viti 2014, E zezë, 1.0L, 93000km

Njoftime të ngjashme

Viti: 2003; ; Transmetuesi: Manual; ; Kilometrazha: 170000; ; Karburanti: Benzin; ; Targa: Shqiptare; ; Struktura e veturs: Sedan; ; Ngjyra: Gri; ; Prodhuesi: Nissan; ; Modeli: Sentra; ; ; ;... Vlorë
Hyundai Santa Fe 4x4; ; Viti 2007; ; Automatike; ; 2.2 nafte; ; Konsumi 6 lit/100 km jashte qytetit; ; 7.3 lit/100 km i kombinuar; ; Euro 4; ; Komanda ne timon; ; Xhama te zinj origjinal; ;... Vlorë
Mercedes Benz C 300 4 matik AMG INDIVIDUAL; ; makin FAMILJARE jo tregtari i sapo ardhur ne; ; shqiperi me impiant gazi me vlere 1300 me ngrohje; ; injetoresh me garanci 5 vjet!; ; 4 goma te rej... Vlorë
Motorri i kompletuar Sofim 8140.67 pr Fiat Ducato - Iveco Daily - Renault Maste; ; Motori perfekt; ; Motori sht ende i instaluar n kamion dhe mund t filloj pr testi. Vlorë
Saab 9.3 Ultimo Modello Station Wagon EURO 4; ; Motore 1900 TTiD 180 CV; ; Allestimento Full Optional (AERO Ver); Colore Nero Metallizzato; ; Vetri Oscurati (Verde) Originali; ; Fari Xeno; ; Km... Vlorë
E shitur
Modeli: Focus 
Viti: 2014 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 93000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.0 litra
Harxhimi nga karburanti më shumë se minimal. 3.5 litra ne linje interurbane dhe 4.5 litra ne linje urbane. Mund t'i pershtatet edhe sistemi i gazit, por nuk do ishte e rekomandueshme, pasi konsumimi i makines eshte ekstremisht shume i ulet. Me sistemin Stop-Start (fiket në kryqëzime dhe ndizet automatikisht vetëm me shtypjen e padalës së gazit). Ideale si automjet familjar. Gjendja jashtezakonisht shume e mire. Makina nuk do te kete nevoje per kurrefare sherbimi per te pakten 3 vitet e ardhshme. Blerë në koncensionarin e Fordit me 0 kilometër ne vleren e 16 000 eurove. Disqe alumini, timon elektronik, sistem komandimi qëndror, me 6 Airbag, mikroklimë për çdo pasagjer e shumë të tjera.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.