Ford Fiesta viti 2010, Blu, 1.6L, 156000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Harxhimi nga karburanti m shum se minima. 3.5 litra ne linje interurbane dhe 4.5 litra ne linje urban. Mund t'i pershtatet edhe sistemi i gazit, por nuk do ishte e rekomandueshme, pas. Vlorë
Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo gje funksionale dhe cdo sherbim te bere ne kohen e duhu. makine familjare, dokumenta te paguara per nje vit, goma te reja, kondicioner, antifurt, abs, srs. Vlorë
Ford focus 1.6 benzin gas; Viti prodhimit 2010; Impiant gasi BRC; Goma te reja nr 16; Radio me usb, mp3, aux; Clima bizone; Komanda ne timon; Komand vocale; Sensor shiu dhe drite; Dogan e pagua. Vlorë
Shitet ford fiesta i sapo ardhur nga italia me dogan te paguar viti 2008 1.4 nafte makina esht ne gjendje te shkelqyer sapo jan ndruar vaj filtra plis gomat u vendosen dy dit para se te vinte n. Vlorë
Fokus 1.8 tdci 2003 shitet, makin ne gjendje shume te mire teknike te gjitha sherbimet te sapokryera, ac abs, letrat te paguara cdo g. teper ekonomike shitet 2200 eu; tel 0692290314 Vlorë
4 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 maj 2020, numri: 113443
Modeli: Fiesta 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 156000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shum e shpejt dhe ekonomike me konsum 4litra.version me injatoret e rinj jo difektoz.sallon robe dizenjo,drita Xenon.klima dixhitale ,airbag abs/sensor drite dhe shiu,telefon aux bluetooth mp3, komanda ne timon,Voicetronic-komanda me ane te zerit,xhama te zinj ,pasqyra elektrike xhama elektrik ,goma te reja .makina ska nevoj per asnje sherbim e sapo ardhur nga belgjika me dogane te paguar gati per targim.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.