Ford Fiesta viti 2009, Gri, 1.2L, 102000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Harxhimi nga karburanti m shum se minima. 3.5 litra ne linje interurbane dhe 4.5 litra ne linje urban. Mund t'i pershtatet edhe sistemi i gazit, por nuk do ishte e rekomandueshme, pas. Vlorë
Shum e shpejt dhe ekonomike me konsum 4litr. version me injatoret e rinj jo difekto. sallon robe dizenjo, drita Xeno. klima dixhitale, airbag abs/sensor drite dhe shiu, telefon aux bluetooth mp3. Vlorë
Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo gje funksionale dhe cdo sherbim te bere ne kohen e duhu. makine familjare, dokumenta te paguara per nje vit, goma te reja, kondicioner, antifurt, abs, srs. Vlorë
Ford focus 1.6 benzin gas; Viti prodhimit 2010; Impiant gasi BRC; Goma te reja nr 16; Radio me usb, mp3, aux; Clima bizone; Komanda ne timon; Komand vocale; Sensor shiu dhe drite; Dogan e pagua. Vlorë
Shitet ford fiesta i sapo ardhur nga italia me dogan te paguar viti 2008 1.4 nafte makina esht ne gjendje te shkelqyer sapo jan ndruar vaj filtra plis gomat u vendosen dy dit para se te vinte n. Vlorë
4 200€
Shtuar: 24 janar 2021, numri: 113867
Modeli: Fiesta 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 102000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Makina eshte ne gjendje perfekte. Motor 1.2 Benzine dhe teper ekonomike sidomos brenda qyteti; Sherbimet e kryera gjithmone ne kohen e duhu; E gatshme per ta provuar dhe testua; Shitet vetem per arsye sepse me duhet me kambio automatike per ta perdorur fem. Ose nese keni makine automatike te vogel te ketyre viteve mund te bejme dhe nderim.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.