Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Vlorë

Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo gje funksionale dhe cdo sherbim te bere ne kohen e duhu. makine familjare, dokumenta te paguara per nje vit, goma te reja, kondicioner, antifurt, abs, srs. Vlorë
2 600€
Ford focus 1.6 benzin gas; Viti prodhimit 2010; Impiant gasi BRC; Goma te reja nr 16; Radio me usb, mp3, aux; Clima bizone; Komanda ne timon; Komand vocale; Sensor shiu dhe drite; Dogan e pagua. Vlorë
4 500€
Shitet ford fiesta i sapo ardhur nga italia me dogan te paguar viti 2008 1.4 nafte makina esht ne gjendje te shkelqyer sapo jan ndruar vaj filtra plis gomat u vendosen dy dit para se te vinte n. Vlorë
2 700€
Fokus 1.8 tdci 2003 shitet, makin ne gjendje shume te mire teknike te gjitha sherbimet te sapokryera, ac abs, letrat te paguara cdo g. teper ekonomike shitet 2200 eu; tel 0692290314 Vlorë
2 200€
!!!!OKAZION!!!Shitet FordMondeoViti 2002 Kamjo Manuale Motori 2.00 Nafte Me Injatore Mekanik Dhe Jo Elektrik Makina Esht ne gjendje te perkryer e mbajtur mir dokumentat ka 1 vit pa pagu. dh. Vlorë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mire me 4injator te sapo ven me dy motorrino rezerv me dekumenta per 1vite shitet per arsye emigrimi Vlorë
E shitur
ford fiesta 1.4 nafte viti 2005 xhama te zinje orgjinal; letrat ka deri ne prill 2019 cmimi i diskutushem Vlorë
E shitur
Shes ose nderroj ford fokus me makin me t vogel per femra, fiat punto, ford ka t 2002 ose makin tje. makina esht ne gejndje t mir motorike e xhenerike, me naft injator t thjesht me dokumenta. Vlorë
E shitur
1.6 naft me te gjitha sherbimet e kryera, goma te reja, sensor parkimi, xhama te zinj origjina Vlorë
E shitur
Shitet me dogane I sapoardhur nga italia motor 1.4 nafte viti nentor 2007 Vlorë
E shitur
Shitet ford fiesta 1.8 td. Makina ka 220 mij klm, disqe 14 me 4 goma te reja, cmimi pak i diskutushem, Flm Vlorë
E shitur
Ford focus: viti 2003 1.8 diesel! Makina eshte ne gjendje perfekte ! Te giitha sherbimete bera ne koh ! Makina eshte shume e paster nga brenda dhe nga jasht ! Letra te paguara deri ne 20.11.2018. Vlorë
E shitur
Shitet ne gjendje shum te mire 1.4 benxin gas ne leje qarkullimi letrat te paguara per nje vite ne dat 9 mars ka hyre ne shqiperi me xhama te zi origjinal kamjo automat goma te reja shitet dh. Vlorë
E shitur
ford focus 1.8 naf. Ne gushte 2017 ka ardh ne shqiperi nga Ital. 180000 kilometra origjinale me liber sherbime. goma te re. makina eshte ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo llo. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire ! Te gjitha sherbimet e bere ne koh. Me dokumenta te paguara deri me: 12.11.2018 ! Eshte shume e paster si brenda dhe jash. Shitet per arsye mosperdorim. Vlorë
E shitur
Ne gjendje shum te mire Vlorë
E shitur
shes ford trazit mitorr 2.4 i kuq ne gjendje shum te mir motorrike tapiceria e paster fugoni esht me serdile per pasagjer 8 + 1 vende taksa te paguara der ne tetor 2019 siguracioni ka mbarua. Vlorë
E shitur
makina i ka t gjitha sherbimet e bera ne gjendje shum t mir cmimi esht i diskutushem Vlorë
E shitur
Shitet Ford Focus ! Shume i mirembajtur, me portobagazh i sapo ardhur nga Italia, ngjyre gri ne te erret, me dogane te paguar, 1.6 Nafte, Makine ekonomike dhe familjare, Km: 156 000 origjina. Vlorë
E shitur
Ford focus 1.8 nafte motorr Tdi vit prodhimi fundi 2001me letra deri me 22/01/2019 me sherbimet e bera, kambio manual, xhama elktrik, pasqyra elektrike, komanda timon, hapje mbyllje me pult cd. Vlorë
E shitur

Shitja e Ford në qytete të tjera