Fiat Seicento viti 2004, Gri, 134000km

Njoftime të ngjashme

Motorri i kompletuar Sofim 8140.67 pr Fiat Ducato - Iveco Daily - Renault Maste; ; Motori perfekt; ; Motori sht ende i instaluar n kamion dhe mund t filloj pr testi. Vlorë
Okazion!!! Fiat Bravo Vlorë
makina esht ne gjendje te mir si xhenerike e motorike shitete ose ndrohet me makine tjeter Vlorë
Fiat Punto 2008; 1.3 Nafte me dy dyer; km te bera 80.mij; me targa shqiptare me letra te paguara deri ne 2020; Per me shume informacio. Vlorë
I diskutueshëm
Shtuar: 6 mars 2022, numri: 114568
Modeli: Seicento 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 134000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Fiat 600 1100 i Cat (EURO 4)
Benzin - Furnizimi me energji metani (Natural Power).
Regjistrimi i vitit 2004
Km 134,000 (Origjinale dhe Gjithmonë me Servis).
Shume ekonomike ne konsum dhe menaxhim.
I përshtatshëm për shoferët fillestarë.
Konfigurimi aktiv më i kërkuar me:
Kondicioner - Drejtues me energji elektrike - Dritare elektrike - Bllokime te centralizuara - Parakolpa te pershtatshem.
Makinë me pronar të vetëm (Person i vjetër dhe i zellshëm).
Gjithmonë i servisuar.
Makina ne gjendje te mire mekanike dhe karroce.
LECCE - Italia
Jo, unë flas shqip

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.