Fiat Ducato viti 2002, E bardhë, 2.5L, 250000km

Njoftime të ngjashme

Fiat 600 1100 i Cat (EURO ); Benzin - Furnizimi me energji metani (Natural Power; ; Regjistrimi i vitit 2004; ; Km 134, 000 (Origjinale dhe Gjithmon me Servis; ; Shume ekonomike ne konsum dh. Vlorë
Okazion!!! Fiat Bravo Vlorë
makina esht ne gjendje te mir si xhenerike e motorike shitete ose ndrohet me makine tjeter Vlorë
Fiat Punto 2008; 1.3 Nafte me dy dyer; km te bera 80.mij; me targa shqiptare me letra te paguara deri ne 2020; Per me shume informacio. Vlorë
650€
Shtuar: 30 mars 2022, numri: 114573
Modeli: Ducato 
Viti: 2002 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Furgon 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Motorri i kompletuar Sofim 8140.67 për Fiat Ducato - Iveco Daily - Renault Master.
Motori perfekt ..
Motori është ende i instaluar në kamion dhe mund të fillojë për testim.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.