Njoftimet Premium

Shitja e Fiat në Vlorë

Motorri i kompletuar Sofim 8140.67 pr Fiat Ducato - Iveco Daily - Renault Maste; ; Motori perfekt; ; Motori sht ende i instaluar n kamion dhe mund t filloj pr testi. Vlorë
650€
Fiat 600 1100 i Cat (EURO ); Benzin - Furnizimi me energji metani (Natural Power; ; Regjistrimi i vitit 2004; ; Km 134, 000 (Origjinale dhe Gjithmon me Servis; ; Shume ekonomike ne konsum dh. Vlorë
1 350€
I diskutueshëm
Okazion!!! Fiat Bravo Vlorë
4 500€
makina esht ne gjendje te mir si xhenerike e motorike shitete ose ndrohet me makine tjeter Vlorë
1 899€
I diskutueshëm
Fiat Punto 2008; 1.3 Nafte me dy dyer; km te bera 80.mij; me targa shqiptare me letra te paguara deri ne 2020; Per me shume informacio. Vlorë
3 000€
Shitet Fiat Punto EVO 1.3 MULTIJET Naft 2011. Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike ashtu dhe nga ana motorri. E sapoardhur dhe letrat te sapopagua. Cmimi i diskutueshem, vete. Vlorë
E shitur
Shitet Fiat Punto EVO 1.3 MULTIJET Naft 2011. Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike ashtu dhe nga ana motorri. E sapoardhur dhe letrat te sapopagua. Vetem telefonata serio. Vlorë
E shitur
Shitet fiat punto 1.2 benzine viti 2003 me letra te paguara sherbimet e bera e gacme per cfardolloi prove Vlorë
E shitur
Fiat punto 2005 ne gjendje shume te mir Vlorë
E shitur
Shite fiat bravo nafte 2.0 me dokumenta te pagua. Gjendja perfek. Cmimi i diskutush. Vlorë
E shitur
Fiat grande punto 1.3 nafte Vlorë
E shitur
Shitet makina esht me sherbime te bera pomp uj rrip faze vaj filtra selenia per me shum tel 0698403867 me letra per nje vit 1.2 pak i diskutushem Vlorë
E shitur
Fiat Punto Evo 1.3 naft Viti 2010 Kambio Manual, Start & Go, Timon City, Radio, au (icrosoft) Km 145000 origjinale Dokumenta te paguara per 1 vi. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov. ce. Vlorë
E shitur
Autovetura te perdorura marka te ndryshme cmimi duke filluar nga 800 Vlorë
E shitur
Shitet fiat punto i sapo ardhur nga italia vetem me dogan te paguar 1.2 8 valvula viti 2005 me kondicjoner, makina esht e gacme per cfardolloi prove gjithashtu mundet ta kontrolloni ne mekaniku. Vlorë
E shitur

Shitja e Fiat në qytete të tjera