Toyota RAV 4 viti 2006, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet toyota corolla verso nafte 2.2 e sapoardhur me dogane te pagu. Gjendja perfekt Vlorë
Okazi. Shitet toyota rav4 nafte 2.2 me dogane te paguar e sapoardh. Gjendja perfek. Vlorë
Okazi. Shitet toyota rav4 e sapo ardhur me dogane te pagu. Sedilje lekure sensor parkimi buton start Vlorë
Toyota Rav4 2007. 2.2 Nafte Manu. Ndezja me buton Start/St. Pilot automat. Sallon leku. Sedilje me ngrohje, dhe elektri. Sensor parkim. Pasqyra me palos. Xhama te zinj nga fabrik. Vlorë
toyota 4runner hilux surf 4x4 viti 1991 2.4 naf. Kamio automatike kilometra orgjinale 143600. Makina n gjndje shum shum t mir si xhenerike dhe motorike goma t reja me dokumeta t paguara deri. Vlorë
E shitur
Modeli: RAV 4 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; makina e sapo ardhur nga belgjika ne gjendje perfekte e gatshme per cdo per cdo lloj prove sherbimet te bera te gjitha ne belgjik. motorr 2.2 nafte 177 hp sallon lekure sedilje ngrohje ftohj. dogana e paguar gati per targa;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.