Smart ForTwo viti 2001, E bardhë, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2000; ; Kilometrazhi: 110000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Vlorë
E shitur
Modeli: ForTwo 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet smart i 2001shit me 110 mij k. Makina eshte ne gjendje te mir. Eshte e gatshme per prov. Ka nje motor 600cc dhe esht shum ekonomi.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.