Mitsubishi Space Gear viti 2002, E zezë, 16520km

Njoftime të tjera të ngjashme

mitsubishi pajero 3.2 Di-D naft, kambio automatike, xhama te zinj mbas orgjinal, tv para dhe mbas tek kokat e serdileve, disqe 17, me sensor parkimi, ngrohje serdile, 4x4 funksjonale e gatshm. Vlorë
E shitur
Modeli: Space Gear 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 16520 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet micubishi makina ka problem me centralinen e ka prish per me shum info kontakt vajber wacap 0694789779 750 i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.