BMW X5 viti 2015, E zezë, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
Vit 2005 ka 150000mije kilometra esht kamjo automatike motor 2, 5 gjasht pistona makina ska nevoj per gje esht full vaj motorit vaj kamjos te sapo nderuar Vlorë
shes bmw x5 fundi i 2003 me taksa dhe siguracion te paguar der ne fund gushti 2019 makina eshte top ne pjeset xhenerike Vlorë
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 180000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Vlorë
33 000€
Telefoni:
0697837909
Shtuar: 22 tetor 2019, numri: 1739
Modeli: X5 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
shitet BMW X5 X drive luxury 2,5 nafte.ne gjendje perfekte.gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja.e gatshme per cdo lloj prove.2 muaj qe eshte futur me shqiperi.cmim I diskutushem.whats up vetem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.