Smart ForTwo viti 2000, E zezë, 90000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2000; ; Kilometrazhi: 110000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Vlorë
E shitur
Modeli: ForTwo 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Makina esht ne gjendje shum te mire, shitet per arsye mos perdorimi, makina i ka te gjitha sherbimet dhe ska asnje problem, dokumentat i ka te paguara per nje vi. makina esh e gateshme per cdo lloj prov. cmimi i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.