Hummer H3 viti 2007, E bardhë, 101600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shum e shpejt dhe ekonomike me konsum 4litr. version me injatoret e rinj jo difekto. sallon robe dizenjo, drita Xeno. klima dixhitale, airbag abs/sensor drite dhe shiu, telefon aux bluetooth mp3. Vlorë
E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz. Vlorë
Shitet toyota corolla verso nafte 2.2 e sapoardhur me dogane te pagu. Gjendja perfekt Vlorë
Shes golf 5 1.9 nafte, gomat te reja me dokumenta te paguara deri ne gusht te 2020, te gjitha sherbimet te kryera, ekran me touch kamer parkimi, sensor shi. mund te kontaktoni ne nr e tel ose n. Vlorë
E shitur
Modeli: H3 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 101600 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Shitet ose nderrohet Hummer H3, ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrik. Nderrohet dhe me makine me vlere me te madhe + diference. Kryesisht Audi ose Mercede.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.