Renault Clio viti 2005, E bardhë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Reno clio 1.5 DCI e 2005 kambio manuale me 223.000 km origjinale, nderruar Vaj filtra, kit faze + pompe uji, amortizatore mbrapa makina eshte ne gjendje te shklqyer makina esht e gacme pe. Vlorë
Reno clio 1.5 DCI e 2005 kambio manuale me 223.000 km origjinale, nderruar Vaj filtra, kit faze + pompe uji, amortizatore mbrapa makina eshte ne gjendje te shklqyer makina esht e gacme per cfar d. Vlorë
Renault clio 1.9 d 65 cv, me sherbime te kryera, letra t regullta deri n shkurt 2020, shitet per asye mosperdorimi, cmim i pa diskutueshe. Vlorë
Renault RX4 4x4 Viti: 2002; ; Modeli: Renault Scenic RX4; ; Terheq me 4 gomat; ; Motori ka 4 cilindra dhe 139 kuaj fuqi; ; Kambio: Manuale; ; Kilometrazhi: 170000; ; Karburanti: Benzin/ Gaz; ; Targat. Vlorë
E shitur
Modeli: Clio 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina esht e kontrolluarr sistematikish. I jan derruar rrip faze, vaj filtra, filter nafte i sapo nderruar, grup timoni, turbina fringo e r. kolektori i thithjes dhe i shkarkos te sapo pastrua. Goma te reja 80. Makina esht ne gjendje shum te mi. Per cdo konstatim defekti do tjua bej zbritje nga cmimi;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.