Opel Zafira viti 2004, Gri, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet opel astra 1.7 naft Manual ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar cmim i diskutushem Vlorë
1.3 nafte ne gjendje te mire pune; Letra per nje vite te paguara; 3 muaj e perdorur ne shqiperi; Gati per cdo prove nga ana juaj; Per me shum info tel; Cmimi i fundit 2300 Vlorë
Shitet; Viti 2008; 1.4 16V gas benxin; 202 000 km (origjinale te verifikueshm) 2 Celsa me pult origjinal; Xhama Elektrik; Xhama t errt (origjina) Drita FULL LED; Disqe Alumini 16; Radio mp3 AUX. Vlorë
Shitet Opel Movano i vitit 2002 me 2 + 1 vend; Motor 2.2 nafte me kambio manuale; Gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besu. Vlorë
Motorr 1.4 benzi. Eshte ekonom. Eshte ne gjendje shume te mi. Vaj filtra t nderru. Letrat te paguara deri ne nentor 2016 Vlorë
E shitur
Modeli: Zafira 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Opel Zafira, 2.0 nafte, viti 2004, makina eshte ne gjendje shume te mire, i afte per cfare dolloj prov.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.