Honda Civic viti 2004, Gri, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet opel astra 1.7 naft Manual ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar cmim i diskutushem Vlorë
Makina eshte ne gjendje perfekt. Motor 1.2 Benzine dhe teper ekonomike sidomos brenda qyteti; Sherbimet e kryera gjithmone ne kohen e duhu; E gatshme per ta provuar dhe testua; Shitet vetem pe. Vlorë
E ardhur nga Gjermania; Xhamat te certifikuar; Me jasteqe, 4 opsione lartesie; Te gjitha sherbimet e kryera, nuk ka nevoj per asgje + goma te reja; Mundesi ndrrim, vetem me makine benzin kubik i lar. Vlorë
Audi A8L full tv te kokat e sediles dvd cd impianti muzikes me i miri targa te zgjedhura goma te reja te vendosura tani 1200euro S Lin. Vlorë
Nisan Qahqai + 2 Kamjo Sutomati. Motor 200 Naf. 4x4.Sediljet 5 + 1 Te Shenuar dhe ne Lejen e Qarkullim. Tavani Qeram. Panora. Dritat Bi Xen. Fenerat me Lar. Navigator i Ma. Kar. Vlorë
E shitur
Modeli: Civic 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Honda civic 2004 me dokumenta greke gati per dogana e modifikuar ne greqi amortizator me ngritje/ulje disqe sportiv momo design timoni dhe marshi momo desig. Filter ajri sportiv dhe balancues amortizatoresh per kthes. 1.6 benzine tapiceria lekur. Ne gjendje shum te mire dhe ka 110 mije kilometr. shitet per arsye personal (argat ne foto nuk jan te saja)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.