Mitsubishi Space Wagon viti 1996, Blu, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

mitsubishi pajero 3.2 Di-D naft, kambio automatike, xhama te zinj mbas orgjinal, tv para dhe mbas tek kokat e serdileve, disqe 17, me sensor parkimi, ngrohje serdile, 4x4 funksjonale e gatshm. Vlorë
E shitur
Modeli: Space Wagon 
Viti: 1996 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Mitsubishi space wagon motorr 2000 diesel vende 7 + 1 e sapo targuar me dokumenta te rregullta; Dokumentat i mbarojme ne fillim te shtatorit 2018; Nga ana mekanike ska anje problem; Cmimi i diskutueshem, ose nderri;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.