Mitsubishi Pajero viti 2003, Blu, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

mitsubishi pajero 3.2 Di-D naft, kambio automatike, xhama te zinj mbas orgjinal, tv para dhe mbas tek kokat e serdileve, disqe 17, me sensor parkimi, ngrohje serdile, 4x4 funksjonale e gatshm. Vlorë
E shitur
Modeli: Pajero 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Mitsubishi pajero ndrrohet me makin m te vogl, shrbime t br ka nevoj pr disa gjra t vogla estetike, ndrrohet me C220, A4, golf 5, bmw 320 + - diferencn;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.