Mitsubishi Space Runner viti 2002, Blu, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

mitsubishi pajero 3.2 Di-D naft, kambio automatike, xhama te zinj mbas orgjinal, tv para dhe mbas tek kokat e serdileve, disqe 17, me sensor parkimi, ngrohje serdile, 4x4 funksjonale e gatshm. Vlorë
E shitur
Modeli: Space Runner 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; mitsubishi space runner makine ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga italia, 2, 3benzin. mos u trembni nga cilindrata makina arxhon sa nje 2, 5 nafte. ka dhe mundsi nderrim;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.