Hyundai Accent viti 2007, Gri, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet hyundai santafe kamio automatike 4x4 e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me letrat per 1 vit ne gjendje te mire super e paster sherbimet e ber. Kamer parkimi ekran me tach, m. Vlorë
E shitur
Modeli: Accent 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Hyundai 1.5 naft e 2007 shum ekonomike makina esht e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targ. Makina ka 123mij km ne gjendje te shkelqyer pa asnj gervishje dhe shum e paster me kondicioner shitet ose nderrohet;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.