Fiat Punto viti 1994, E zezë, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Fiat Punto EVO 1.3 MULTIJET Naft 2011. Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike ashtu dhe nga ana motorri. E sapoardhur dhe letrat te sapopagua. Vetem telefonata serio. Vlorë
Shitet fiat punto 1.2 benzine viti 2003 me letra te paguara sherbimet e bera e gacme per cfardolloi prove Vlorë
Fiat punto 2005 ne gjendje shume te mir Vlorë
Okazion!!! Fiat Bravo Vlorë
makina esht ne gjendje te mir si xhenerike e motorike shitete ose ndrohet me makine tjeter Vlorë
E shitur
Modeli: Punto 
Viti: 1994 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shite; Fiat punto 1.1 Benzin; Ngjyr e zez Mat; N gjendie shum te Mir;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.