Citroen Nemo viti 2010, Kafe, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet citroen c4 1.4 gaz benzin Super ekonomike, Viti 2005, manual, sh gjendje shum t mir, me goma, vaj filtra dhe cdo sherbim tjeter t ber, gjithcka e dokumentuar dhe historiku i makines m. Vlorë
Makina esht ne gjendje te mir motorrike manual 6 + 1edhe 6 + 1sedile gjithashtu shitet arsye mos perdorimi Vlorë
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 166000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Vlorë
E shitur
Modeli: Nemo 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Citroen nemo 1.4 naft viti 2010 me kondicioner me letra te paguara per nje vite ne gjendje shume te mir;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.