Chevrolet Orlando viti 2011, Gri, 50000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet opel astra 1.7 naft Manual ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar cmim i diskutushem Vlorë
Makina eshte ne gjendje perfekt. Motor 1.2 Benzine dhe teper ekonomike sidomos brenda qyteti; Sherbimet e kryera gjithmone ne kohen e duhu; E gatshme per ta provuar dhe testua; Shitet vetem pe. Vlorë
E ardhur nga Gjermania; Xhamat te certifikuar; Me jasteqe, 4 opsione lartesie; Te gjitha sherbimet e kryera, nuk ka nevoj per asgje + goma te reja; Mundesi ndrrim, vetem me makine benzin kubik i lar. Vlorë
Audi A8L full tv te kokat e sediles dvd cd impianti muzikes me i miri targa te zgjedhura goma te reja te vendosura tani 1200euro S Lin. Vlorë
Nisan Qahqai + 2 Kamjo Sutomati. Motor 200 Naf. 4x4.Sediljet 5 + 1 Te Shenuar dhe ne Lejen e Qarkullim. Tavani Qeram. Panora. Dritat Bi Xen. Fenerat me Lar. Navigator i Ma. Kar. Vlorë
E shitur
Modeli: Orlando 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 50000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina eshte blere me 0 kilometra te chevrolet albania, tek Opel Nosh. Te gjitha sherbimet te kryera prane konesionarit. Ka 49000 km te sajat pasi nuk eshte perdorur per perdorim te perditshe. Eshte e gatshme per cdo kontrol. Motori esht 1.8 benzin, kambiua manuale. Makina eshte 7 vendesh. Cmimi eshte i diskutueshe.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.