BMW X6 viti 2013, E bardhë, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW325x (drive) Automat (tip tronic) 2006 325000 km, me libr shrbimi Full Option, e ardhur nga Zvicra dhe e targua. Makina sht n gjendje perfekte si nga brenda dhe nga jasht!! Makina dispono. Vlorë
Tip Tronic( + /); Marsha ne timon; ; Xhama elektrik; ; Pasqyra elektrike; ; Autopilot; ; Auto Hold; ; Komanda ne timon; ; Sedilje elektrike; ; Sensor parkimi para dhe mbrapa + kamera parkimi; ;... Vlorë
Shitet Bmw 630. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant ga. 207 mije kilometra te certifikua. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori. Vlorë
BMW 320 twinturbo, . 250000 kambio manuale sherbimet e bera te bmw Vlorë
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
E shitur
Modeli: X6 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina eshte shume e vecante ne llojin e ve. Eshte ne gjendje perfekte nga te gjitha pjese. Sedilje Comfort, masazh, memorie dhe me thyerje, kamera et. FULL FULL FUL. Mundesi nderrim. Telefonues serioz, nr: 0692538555;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.