Audi A6 viti 2005, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A8L full tv te kokat e sediles dvd cd impianti muzikes me i miri targa te zgjedhura goma te reja te vendosura tani 1200euro S Lin. Vlorë
Audi A4-1.9 TDI (I kuqe) Diesel, Viti prodhimit dhjetor 2002 me 297.000 km, 6 marsha, cd player, usb, woofer, klima, disqe alumini, sedilje me ngrohje, letra te gjitha te sapo paguara deri n. Vlorë
Shes audi TT motor 2000 benzin viti 2009 version fu. Mundsi ndrimi plus minus diferenca nga ana ime ose juaja faleminderit Vlorë
Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike, goma ne gjendje shume te mire, e paster si jashte dhe brenda, makina eshte shume ekonomike, dhe shume e shpejte, letrat te paguara. Vlorë
Audi A8 200 (odel 200) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire; Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/masazh/fryrje; Tavan Xhami me panel diellor; Navigator; Sobe qe punon me panel diellor rua. Vlorë
E shitur
Modeli: A6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet audi a6 3.0Diesel viti 2005 luk s baxha buton starti automatik 200mij km; letra t gjitha t paguara deri n nentor 2017; Gati per cdo kontrol. Cmimi 8500 euro i diskutueshe. cel: + 355 69 773 3576;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.