Audi A8 viti 2001, Gri, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A8L full tv te kokat e sediles dvd cd impianti muzikes me i miri targa te zgjedhura goma te reja te vendosura tani 1200euro S Lin. Vlorë
Audi A4-1.9 TDI (I kuqe) Diesel, Viti prodhimit dhjetor 2002 me 297.000 km, 6 marsha, cd player, usb, woofer, klima, disqe alumini, sedilje me ngrohje, letra te gjitha te sapo paguara deri n. Vlorë
Shes audi TT motor 2000 benzin viti 2009 version fu. Mundsi ndrimi plus minus diferenca nga ana ime ose juaja faleminderit Vlorë
Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike, goma ne gjendje shume te mire, e paster si jashte dhe brenda, makina eshte shume ekonomike, dhe shume e shpejte, letrat te paguara. Vlorë
Audi A8 200 (odel 200) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire; Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/masazh/fryrje; Tavan Xhami me panel diellor; Navigator; Sobe qe punon me panel diellor rua. Vlorë
E shitur
Modeli: A8 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Audi a8 motorr 2.5 kambio manuale e kethyer nga automatike kshuqe nuk i punon opsioni 4x4 ne krahasim me kamio automatike harxhon m pak brenda navi sedilje merrshine me ngrohje goma ne gjendje te shkelqyer disqe alumini makina ka vnevoj per dy kembe motorri si dhe nje tubo kondicioneri (plus gas) cmimi nuk diskutohet nese nuk vini ta shikoni makinen;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.