Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Vlorë

Shitet golf 5 look GTI 1.6 benzin ne gjendje shum te mir sallon lekur me ngrohje klima 2zona kambio manuale 6 +. mundesi nderrim Vlorë
3 999€
Ford focus 1.6 benzin gas; Viti prodhimit 2010; Impiant gasi BRC; Goma te reja nr 16; Radio me usb, mp3, aux; Clima bizone; Komanda ne timon; Komand vocale; Sensor shiu dhe drite; Dogan e pagua. Vlorë
4 500€
Jeep Compas; 2.4 Benzin Gaz; Kamjo Automatike; Viti 2007; Jeep Compas Benzin Gaz Lovato; Kamjo Automatike; Navi; Bluetooth; Kamera; Sediljet lekur me ngrohje; Dritat Xenon; Pasqyrat Elektrike. Vlorë
6 200€
Makina esht ne gjendje te mir motorrike manual 6 + 1edhe 6 + 1sedile gjithashtu shitet arsye mos perdorimi Vlorë
4 300€
Golf IV 2.8 V6 4 Motion shume i shpejte, motorr me zinxhir; -210 Kuaj fuqi, Motorr me zinxhir, Manual 7 shpejtesi, Quatro 4x4; -Sallon lekure i zi shume i paster; -Navigator + Bagazhier 6 C. Vlorë
1€
Audi A8 200 (odel 200) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire; Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/masazh/fryrje; Tavan Xhami me panel diellor; Navigator; Sobe qe punon me panel diellor rua. Vlorë
8 100€
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
1€
Renault clio 1.9 d 65 cv, me sherbime te kryera, letra t regullta deri n shkurt 2020, shitet per asye mosperdorimi, cmim i pa diskutueshe. Vlorë
1€
Toyota Rav 4 Nafte viti 2006; Me Dogane te paguar; 184000 km origjinale, Me Librin e sherbimeve; Shume e paster Makina ka 2 Celsa; Ne gjendje shume te mire; E sapo ardhur nga Gjermania, Mund t. Vlorë
5 000€
shitet BMW X5 X drive luxury 2, 5 naft. ne gjendje perfekt. gjitha sherbimet e bera 4 goma te rej. e gatshme per cdo lloj prov. 2 muaj qe eshte futur me shqiper. cmim I diskutushe. whats up vetem Vlorë
33 000€
Shitet ford fiesta i sapo ardhur nga italia me dogan te paguar viti 2008 1.4 nafte makina esht ne gjendje te shkelqyer sapo jan ndruar vaj filtra plis gomat u vendosen dy dit para se te vinte n. Vlorë
2 700€
Shitet audi A6 i 2006 motor 3000 kambio automatike ne gjendje shum te mir, makina shitet vetem se i zoti ka ik jashtetit dhe nuk i duhet me e ka len me prokur te interesuarit te telefonoj. Vlorë
5 400€
C Class 300 4 Matic; AMG STYLING PACKAGE; Viti 2012; Motorr benzin (ranon impiant 100% GA) 115.000 km origjinale; Tavan xhami; Kambio Automat 7G-Tronic; Sedilje lekure me memorie/ngrohje; Nav. Vlorë
13 750€
Fokus 1.8 tdci 2003 shitet, makin ne gjendje shume te mire teknike te gjitha sherbimet te sapokryera, ac abs, letrat te paguara cdo g. teper ekonomike shitet 2200 eu; tel 0692290314 Vlorë
2 200€
opel corsa me nafte motor 1.5 me dokumenta te regullta ne gjendje te mire me goma te reja michelin dhe konsum te ul. 4 litra ne 100 km Vlorë
751€
mercedes benz evo 200 nafte i vitit 2009 e sapo ardhur nga gjermania me dogan dhe cdo gje te paguar, makina eshte ne gjendje te shkelqyer estetike dhe xhenerike, , nuk ka asnje gervishtje, vajr. Vlorë
12 500€
Vit 2005 ka 150000mije kilometra esht kamjo automatike motor 2, 5 gjasht pistona makina ska nevoj per gje esht full vaj motorit vaj kamjos te sapo nderuar Vlorë
6 300€
KIA K3--2015--35.000 KM; ; 1.6 NAFTE-CRDI, 136KF ( EXTRA FULL OPTIONS ); ; CMIMI: 10290 EURO I DISKUUESHEM; ; KONTAKT: 0682060517; ; >Kambio Automatike; ; >Sedile Total Lekure + Ngrohje; ; >Sensor Parkim. Vlorë
10 290€
I diskutueshëm
Mercedes benc 204 viti 2010 220cdi, kamjo automatike, sallon lekur shum i paster, si brenda dhe jasht, km 155 mij, me liber sherbim, te bera te benci, makina eshte sa po ardhur na belgjik. M. Vlorë
13 300€
Renault RX4 4x4 Viti: 2002; ; Modeli: Renault Scenic RX4; ; Terheq me 4 gomat; ; Motori ka 4 cilindra dhe 139 kuaj fuqi; ; Kambio: Manuale; ; Kilometrazhi: 170000; ; Karburanti: Benzin/ Gaz; ; Targat. Vlorë
2 800€