Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Vlorë

shitet BMW X5 X drive luxury 2.5 naft. ne gjendje perfekt. gjitha sherbimet e bera 4 goma te rej. e gatshme per cdo lloj prov. 2 muaj qe eshte futur me shqiper. cmim I diskutushe. whats up vetem Vlorë
33 000€
shes bmw x5 fundi i 2003 me taksa dhe siguracion te paguar der ne fund gushti 2019 makina eshte top ne pjeset xhenerike Vlorë
3 900€
Shitet B M W X5 viti 2004 motor 3000 diesel, makina eshte me sherbime te kryera dhe letrat e paguara deri shtator 2018 Vlorë
E shitur
Ka probleme me dizne me targa te huja bejm edhe qmim me marrveshje mund te regjistrohet Vlorë
E shitur
Bmw x5 ne gjendje t mir motorrike dhe xheneri. cmimi 5000 Vlorë
E shitur
Shitet Bmw full opsion dopjo baxha xhami tapiceria ngjyr kpucino x-drive 3.0 nafte Vlorë
E shitur
SHITEN Bmw x5 3.0 naft me dokumenta deri ne qershor 2018; Peugeot 106 1.2 benzin me dokumenta deri shtator 2018; Shiten per arsye emigrimi Vlorë
E shitur
Ne gjendje shum te mi. Letrat te paguara per nje vi. Gati per xhdo lloj prov. Makina flet vet nga fotot ska nevoj per rekl. Okazion 5300 shitet ose nderroh Vlorë
E shitur
Makina esht ne super gjendja me te gjitha sherbimet e bera km te saja origjinale e paster nga brenda panoramike shitet per arsye emigrimi Vlorë
E shitur
Shitet per arsye emigrimi Vlorë
E shitur
Bmw x5 4.8i viti fundi 2007 full optional, ngjyra shampanje metalizato, xhama elektrike, mbyllje qendrore, lekure bezhe sedilje comfort, tavan panoramik, 7 vende, pa taksen e luksit sps esht. Vlorë
E shitur
X5 Klima Kambio automatike, ABS sallon lekure, nafte, cilindrata 3000, Baxha, FULL OPTIONA. Cmimi eshte i Diskutueshe Vlorë
E shitur
Makina disponon 210.000km dhe esht ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe xheneri. Cmimi i padiskutueshem Vlorë
E shitur
i diskutueshem; 1 muaj ka qe ka ardhur nga italia; sherbimet te tera te kryera; full opsion; 200.000 km origjinale; x5 OKAZION Vlorë
E shitur
Makina esht ne gjendje te mir, 3.0d naft me 240 mij km letrat te pagua. 1vit e perdorur ne shqiper Vlorë
E shitur
shitet ose nderrohet BMW X5 e vitit 09 full opsion shum e paster brenda dhe jasht, sherbime te bera ska nevoj per asgj Vlorë
E shitur
Bmw-X5 shitet per arsye mosperdori. Taksa te pagua. Prodhim i viti 2002. Goma te reja te sapo ble. Ngjyra g. Sediljet lekur e ze. Kambio Automatic/ nafte 3000. Nuk e kap taksa e luks. Vlorë
E shitur
Sallon lekure kamjo automatike, n gjendje shum te mire xhenerike, Vlorë
E shitur
Shitet makina X5 ne gjendje perfekte me goma te reja gjamat elektronike centrall alarum abs airbeg me liber servisit me ni fjal tip top me targa te zvicres per me shum kontaktoni ne + 37744605497 Vlorë
E shitur
Bmw X5 3.0 nafte tegjitha sherbimet te sapo kryer. Taksat, letrat te paguara, sediljet ngrohje ftoh. Komand ne tim. Full opsi. Mundesi dhe nderimi makin sipas cmimit 6700; Kontakt. Vlorë
E shitur