Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 6 në Vlorë

Shitet Bmw 630. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant ga. 207 mije kilometra te certifikua. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori. Vlorë
7 800€
I diskutueshëm
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
1€
BMW 645 ne gjendje shum te mir sherbimet te bera vajra filtra dhe goma te re. makina esht shum pak e perdorur ne shqiperi e mbyllur ne garazh Vlorë
E shitur